Græsted Badminton -& Tennisklub - OFFENTLIGE SIDER




Dato: 20-10-2017 - 19-11-2017

SEN

11-11-2017 Nikolaj S. Kofoed Nr. 3 i SEN B HD BADSJ sammen med Oskar Birger Jensen, Hillerød 
 Nikolaj S. Kofoed Nr. 3 i SEN C HS BADSJ 

U11

04-11-2017 Anna Jørgensen Vinder af U11 B DD Nordsjælland sammen med Lærke Schmidt 
 Anna Jørgensen Vinder af U11 C DS Nordsjælland 
 Lærke Schmidt Vinder af U11 B DD Nordsjælland sammen med Anna Jørgensen 
 Lærke Schmidt Vinder af U11 B DS Nordsjælland 
20-10-2017 Anna Jørgensen Vinder af U11 C DS DGI Badminton 
 Anna Jørgensen Vinder af U11 B DD DGI Badminton sammen med Lærke Schmidt 
 Anna Jørgensen Nr. 2 i U11 C MD DGI Badminton sammen med Mikkel Sørensen, Mørkøv 
 Lærke Schmidt Vinder af U11 B DD DGI Badminton sammen med Anna Jørgensen 
 Lærke Schmidt Vinder af U11 B MD DGI Badminton sammen med Oscar Svantemann Merit, Ølstykke 
 Victor Emil Bruun Nr. 3 i U11 D HD DGI Badminton sammen med Marcus Lund Christensen, Kirke Hyllinge 
 Victor Emil Bruun Nr. 2 i U11 D MD DGI Badminton sammen med Lærke Olsen, Osted 

U15

11-11-2017 Ella Linnemann Vinder af U15 A DD Storkøbenhavn sammen med Hannah Strandberg Kjær Nielsen 
 Hannah Strandberg Kjær Nielsen Nr. 2 i U15 A MD Storkøbenhavn sammen med Christoffer Clausen, Hillerød 
 Hannah Strandberg Kjær Nielsen Vinder af U15 A DD Storkøbenhavn sammen med Ella Linnemann 
 Hannah Strandberg Kjær Nielsen Nr. 2 i U15 A DS Storkøbenhavn 
 Shaymas Rooney Nr. 3 i U15 B HD Storkøbenhavn sammen med Leander Rostgaard Stender, Skovshoved 
04-11-2017 Martin Boe Monefeldt Nr. 2 i U15 B HS Nordsjælland 
 Oliver Aaby Outrup Vinder af U15 B HS Nordsjælland 
20-10-2017 Ella Linnemann Vinder af U15 A DS DGI Badminton 
 Martin Boe Monefeldt Nr. 2 i U15 B HD DGI Badminton sammen med Shaymas Rooney 
 Shaymas Rooney Nr. 2 i U15 B HD DGI Badminton sammen med Martin Boe Monefeldt 

U17/U19

04-11-2017 Jesper Pølkemann Mikkelsen Nr. 2 i U17/U19 M MD KMB2010 sammen med Julie Høyer Skjernov, Lillerød 
20-10-2017 Caroline Sand Nr. 2 i U17/U19 B DS DGI Badminton 
 Caroline Sand Vinder af U17/U19 B DD DGI Badminton sammen med Louise Jørgensen 
 Lauge Weber Nr. 3 i U17/U19 C HS DGI Badminton 
 Louise Jørgensen Vinder af U17/U19 B DD DGI Badminton sammen med Caroline Sand 
 Louise Jørgensen Nr. 3 i U17/U19 B DS DGI Badminton 
 Rebecca Linnemann Nr. 3 i U17/U19 A DD DGI Badminton sammen med Sofie Marquar Larsen 
 Sofie Marquar Larsen Nr. 3 i U17/U19 A DD DGI Badminton sammen med Rebecca Linnemann 
Cookies
 

BadmintonPeople.dk | BadmintonPeople.com | GymnastikPortalen.dk | BordtennisPortalen.dk | Atletik-Motion.dk | RoPortalen.dk | BowlingPortalen.dk | KeglePortalen.dk | RullePortalen.dk | PetanquePortalen.dk | DJUportalen.dk | Bueskydning.com | DanskatePortalen.dk | Folkedanseren.dk

ClubPeople.com | Intersite.dk | eLokal.dk | Foreningsweb.dk | SportPeople.dk | iAlbertslund.dk

Annoncelinks: Allskin.dk
Delete item?